Tellimistingimused

Üldsätted

Veebipoe OmaLemmik (edaspidi Veebipood) omanik on VILBRO OÜ (registrikood 14519817), asukohaga Henno 5B, Pärnu 80013.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.2. Müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ja ei sisalda käibemaksu (VILBRO OÜ ei ole käibemaksukohustuslane).

1.3. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale ei lisandu tasu kauba kättetoimetamise eest kui toodete kogukaal ei ületa 30kg.

1.4. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.5. Veebipood jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

1.6. VILBRO  OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, VILBRO OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Tellimuse vormistamine

2.1 Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikanud lingile “Lisa korvi”

2.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „- ja +“( ”Lisa korvi” nupu kõrval). Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile „Ostukorv” (lehe üleval paremas nurgas) ning Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

2.3. Tellimuse vormistamise lehel sisestage nõutavad andmed ning kui olete tellimuse makseviisi valinud vajutage “Esita tellimus”.

2.4. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

2.5. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.6. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

2.7 Maksed toimivad läbi pangalinkide või Visa ja Mastercardi. Makse toimub Eurodes.

Kohaletoimetamine

3.1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik.

3.2. Kaup toimetatakse kätte DPD kulleriga otse partnerlaost ostja maja ukseni (mitmekorruselises majas trepikoja ukseni).

3.3. Saadetise kättesaamiseks helistab kuller ostja poolt antud telefoni numbrile, leppimaks kokku üleandmise viis ja koht.

3.4. Kauba saatmiskulud kannab müüja kui tellitud toodete kogukaal ei ületa 30kg.

3.5. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

3.6. Veebipood ei kohustu Kliendile tooteid teele panema nädalavahetustel ja pühadel.

3.7. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

4.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

4.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4.4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile [email protected] hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4.6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

4.7. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.8. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

4.9. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.10. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

4.11. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

5.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe (2) aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

5.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 5457 1554.

5.3. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5.4. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vastutus

6.1. Veebipood vastutab Teie ees ja Teie vastutate Veebipoe ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Vääramatu jõud

7.1 Veebipood ei vastuta tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Isikuandmete kaitse ja turvalisus 

8.1. Veebipood lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja neid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. postifirmale vajalik info. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Veebipoe andmebaasist.

8.2. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub Veebipoe poolne ligipääs.